İMPO Dalgıç Pompa ve Motorlar

Temelleri 1969 yılında atılan İMPO, bugün yurdumuzda dalgıç motor ve pompa sektöründe en kapsamlı üretimi gerçekleştiren firmadır. Sürekli Ar Ge çalışmalarıyla desteklenen dalgıç motor ve pompalarımız İMPO markası altında yüksek verimlilik, kaliteli işçilik ve rekabetçi fiyat avantajı sağlar. Özel uzmanlık gerektiren sarılabilir dalgıç motor konusunda yurtiçinde büyük başarıya ulaşan ürünlerimiz yurtdışında da giderek yükselen bir pazar payı elde etmektedir.

İMPO, bir taraftan da dünyanın önemli markaları ile işbirliğini sürdürüp, müşterilerine dalgıç pompa ve motor konusunda eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 30.000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisimiz 12.000 m2 kapalı alana sahiptir. Makine parkımız müşterinin ihtiyaç ve taleplerine bağlı olarak, farklı özellikte malzemeleri işleyebilecek yeterliliktedir.

Endüstri, makine ve elektrik mühendislerinden oluşan güçlü teknik kadrosu, Türkiye genelinde etkili satış organizasyonu, aktif ve gelişen ihracat bölümü, deneyimli idari kadrosu ve kalifiye üretim personeli ile İMPO, 250 kişilik zengin bir insan kaynağına sahiptir.

4’’ ve 10’’ arasında 350 den fazla dalgıç pompa tipi, 0,5 HP den 250 HP ye dalgıç motorları ve opsiyonel üretim olanaklarıyla sarılabilir dalgıç motor, döküm ve paslanmaz dalgıç pompa ihtiyaçlarına cevap verir.

Üretim kalitemiz TSE, ISO 9001-2008 ve CE Sertifikaları ile belgelendirilmiştir. Müşteri odaklı İMPO Kalite Yönetim Sistemi koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti eder.

Kalite yönetim sistemimiz, müşteriye, uygun maliyetle üretilmiş kaliteli ürünü tam zamanında teslim etmeyi hedefler. Bu taahhüt çerçevesinde, ürün çeşitliliğini, dayanıklılığını ve performansını artıracak, değer yaratmayan maliyet unsurlarını ortadan kaldıracak sistemli bir çalışma yürütülür.

Girdi, süreç ve çıktı kontrolleri, insan kaynaklarının kalitesini artırmaya yönelik eğitim faaliyetleri, en son teknolojiyi takip ettiğimiz zengin makine parkı, ArGe ve deney çalışmalarını yürüttüğümüz modern deney standı, kalite altyapımızı oluşturur.

Hedefimiz dalgıç motor ve pompa sektöründe yoğunlaşarak yurt içindeki yerimizi korumak, yurtdışı çalışmalarımızı hızlandırıp ihracatımızı geliştirmektir. Vizyonumuz, bir dünya şirketi olmaktır.